Kurzy

Zaujal Vás patchwork, ale sami si netroufáte něco vytvořit? Zúčastněte se některého z  kurzů a pronikněte do tajů quiltingu.

Mými velkými učitelkami tradičního patchworku byly a jsou přední světové výtvarnice Kim Diehl (Idaho,USA), Cheryl Wall (British Columbia, Canada), Esther Alliu (Australia), Sharon Keithly (Nový Zéland) a vynikající učitelkou art quiltů je mi Rose Hughes (Southern California, USA). Neustále s nimi komunikuji, učím se od nich, jak v kurzech správně za sebou zařazovat lekce jednotlivých technik, které techniky doplnit, aby byl program kompletní a v souladu se současnými světovými patchworkovými trendy.

Kurzy září 2023 - červen 2024:

HRADEC KRÁLOVÉ:

Pokročilý kurz - 2. ročník
Speciál kurz  - 3. ročník
Speciál II. kurz  - 4. ročník
Kurz IV. - velmi pokročilý
 

!!! Otevírám nový Základní kurz = 1. ročník,

přihlásit se můžete ZDE

 

 

Spolupracuji s internetovým obchodem,

který prodává šicí stroje, vyšívací stroje, žehličky, řezací techniku a pomůcky vhodné pro krejčovství, šicí dílny a módní salony, ale také pro domácnosti a speciálně pro ženy, které si oblíbily patchwork a quilting.
Internetový obchod sicistroje-shop.cz přináší řadu novinek a široký sortiment zboží za mimořádně výhodné ceny, v nabídce najdete šicí stroje i vyšívací stroje, coverlocky a overlocky pro domácí šití i průmyslovou výrobu.

Do obchodu klik  ZDE 

Pro začínající patchworkářky obchod nabízí specielní set za zvýhodněnou cenu ZDE