Kurzy

Zaujal Vás patchwork, ale sami si netroufáte něco vytvořit? Zúčastněte se některého z  kurzů a pronikněte do tajů quiltingu.

Mými velkými učitelkami tradičního patchworku byly a jsou přední světové výtvarnice Kim Diehl (Idaho,USA), Cheryl Wall (British Columbia, Canada), Esther Alliu (Australia), Sharon Keithly (Nový Zéland) a vynikající učitelkou art quiltů je mi Rose Hughes (Southern California, USA). Neustále s nimi komunikuji, učím se od nich, jak v kurzech správně za sebou zařazovat lekce jednotlivých technik, které techniky doplnit, aby byl program kompletní a v souladu se současnými světovými patchworkovými trendy.

Kurzy září 2017 - květen 2018:

NÁCHOD:

Pokročilý kurz = 2. ročník
Speciál kurz = 3. ročník

!!! Otevírám nový Základní kurz = 1. ročník,

přihlásit se můžete ZDE

 

HRADEC KRÁLOVÉ:

Pokročilý kurz = 2. ročník
Speciál kurz = 4. ročník

!!! Otevírám nový Základní kurz = 1. ročník,

přihlásit se můžete ZDE

 

-------------------------------------------------------

Spolupracuji s internetovým obchodem,

který prodává šicí stroje, vyšívací stroje, žehličky, řezací techniku a pomůcky vhodné pro krejčovství, šicí dílny a módní salony, ale také pro domácnosti a speciálně pro ženy, které si oblíbily patchwork a quilting.
Internetový obchod sicistroje-shop.cz přináší řadu novinek a široký sortiment zboží za mimořádně výhodné ceny, v nabídce najdete šicí stroje i vyšívací stroje, coverlocky a overlocky pro domácí šití i průmyslovou výrobu.

Do obchodu klik  ZDE 

Pro začínající patchworkářky obchod nabízí specielní set za zvýhodněnou cenu ZDE


Kontakt

Patchwork na Náchodsku Ateliér Allima


Do února 2016 tento web shlédlo již 10 000 návštěvníků. Začínáme odpočítávat další desetitisícovku.počítadlo.abz.cz